Kuvatud on postitused sildiga Varia. Kuva kõik postitused
Kuvatud on postitused sildiga Varia. Kuva kõik postitused

oktoober 13, 2008

Seekord olen nartsiss..


I am a
Daffodil


What Flower
Are You?

Kui eelmine kord proovisin, siis tuli Snapdragon....nii et nende vahepealne :-))